Koh Tao Festival to impreza, która na dobre zadomowiła się w kalendarzu wydarzeń tej małej wyspy. Dwa lata temu częścią festiwalu była również próba pobicie rekordu Guinnesssa w najdłuższym łańcuchu osób trzymających się za ręce. Ja, jak również Lepsza mieliśmy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu, i tym samym pobić rekord Guinnesssa! W tym roku w dniach 10-11 marca, na znanym bywalcom polu w Sairee ponownie powstała koncertowa instalacja. Oto kilka ujęć z tego zacnego wydarzenia, które uchwycił mój aparat.

koh tao festival 2018
Koh Tao Festival 2018
koh tao festival 2018 instalacja artystyczna
Główne wejście
koh tao festival 2018 deszcz
Parasolki

Koh Tao Festival 2018

W tym roku organizatorzy bardzo się postarali i oprawa festiwalu była bardzo udana. Już na wejściu witała nas brama wykonana z bambusa oraz łupin kokosa, a zaraz za nią rozpościerał się bardzo fotogeniczny dach z parasolek. To akurat miało podwójną rolę, gdyż pogoda nie do końca dopisała. Związane to było z zapowiadanym frontem deszczowym, który to nadciągnął nad całą Tajlandię. Nie miało to jednak większego wpływu na udaną zabawę.

koh tao festival 2018 zespoly
Występ dzieciaków
koh tao festival 2018 tajlandia koncert
Koh Tao Festival 2018

Tym razem festiwal posiadał, aż dwie sceny. Mniejsza była miejscem występów wokalistów i zespołów związanych z tajską kulturą. Na większej natomiast występowały zespoły oraz inicjatywy lokalnych ekspatów. Wystąpił między innymi, zespół dzieci z miejscowej szkoły międzynarodowej i ubawił wszystkich swoją interpretacją kilku znanych muzycznych kawałków.

🔻🔻🔻 Czytaj dalej…

3 KOMENTARZE