Lista wyjazdowa, czyli co zabrać? Checklista do druku.
5 Głosy: 1

Lista wyjazdowa to proste narzędzie, które wiele razy uchroniło nas przed zapomnieniem czegoś istotnego. Niby o wszystkim pamiętasz, ale przy każdym wyjeździe okazuje się, że czegoś zabrakło. Czasem są to drobiazgi, ale niekiedy całkiem istotne rzeczy. Bo o ile bez zatyczek do uszu jakoś przetrwasz tego chrapiącego sąsiada, to bez prawa jazdy nie wynajmiesz samochodu! Wszelkie próby zapamiętywania zazwyczaj kończą się porażką, a Ty już w samolocie przypominasz sobie o czymś cholernie istotnym, czego akurat w Twoim bagażu brakuje.

lista wyjazdowa kontrolna checklista podrozna
Lista wyjazdowa dla podróżnych.

Lista wyjazdowa, czyli co zabrać?

Często przy planowaniu, a później i pakowaniu korzystam z Trello, o którym więcej poczytasz w mega fajnym ebooku: 9 Narzędzi Niezbędnych w Podróży. Jednak o wiele prostsza w użyciu jest checklista, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces pakowania. Być może już taką wyjazdową listę posiadasz, ale od dziś zakochasz się w naszej prostej checkliście, którą dostajesz zupełnie za darmo!

Lista wyjazdowa, czyli checklista na każdą podróż.

Nasza lista wyjazdowa jest w formie aktywnego pdf-a, którego uzupełnisz na każdym komputerze, czy też telefonie i wydrukujesz już wypełnioną! Na górze wpiszesz datę wyjazdu, aby nie pomylić tej listy z inną 🙂 Na dole znajdziesz również miejsce na Twoje notatki, gdzie możesz dopisać coś czego na liście zabrakło. Zobacz mini prezentację w formie krótkiego filmu:

Lista wyjazdowa – gdzie pobrać?

Nasza aktywna lista wyjazdowa jest dostępna zupełnie za darmo! Jedyne o co prosimy w zamian za pracę włożoną w przygotowanie checklisty, to troszkę miłości 🙂 Dopisz się do naszego newslettera, a link do pobrania listy oraz ebooka dostaniesz bezpośrednio na swoją skrzynkę!

Twój email nie będzie nadużywany, sprzedawany, spamowany, ani nie stanie się z nim nic złego. Od czasu do czasu wysyłamy krótkie przypomnienie o naszym istnieniu wraz z najnowszymi tekstami. Dzięki temu nie ominą Cię żadne 4kilowe atrakcje 🙂

Zobacz też:  WIZA USA : poradnik jak zdobyć wizę krok po kroku.

Najlepszy newsletter świata zaprasza na pokład! 🙂

Najnowsze teksty, praktyczne porady i żadnego spamu!
aaaa i jeszcze dostaniesz fajnego ebooka!

Akceptuję politykę prywatności

Skuter bez prawa jazdy?