To co jednak się zmieni to nasz skład, bowiem póki co jest nas dwoje i pół – nie mylić z serialem dwóch i pół 🙂 Będzie nas troje i w tym składzie będziemy odkrywać uroki i wady życia w odległym tropikalnym kraju. Już dosłownie za kilka tygodni kolejny raz wsiądziemy do samolotu z biletem w jedną stronę, ale tym razem kierunek będzie zdecydowanie inny. Azja pomimo swoich wielkich plusów i gościnności, spadła w naszym rankingu miejsc odpowiednich do życia, mieszkania, a teraz i… wychowywania dziecka. Krajem, który wybraliśmy do zbudowania naszej przyszłości jest Kostaryka, czyli mały kraj na samym środku łącznika obu ameryk. To właśnie tam już w niedalekiej przyszłości wylądujemy z wielkimi bagażami, wielkim brzuchem i jeszcze większymi obawami.

koniec-bloga-ciąża

Wychowywanie dziecka jest banalnie proste.

Człowiek poleciał w kosmos, wlazł na najtrudniejsze góry i odwiedził dno rowu mariańskiego. I z pewnością można to nazwać poważnymi wyzwaniami. W porównaniu z tym, czym będzie wychowywanie dziecka w obcym kraju i trzech językach jednocześnie? Czym będzie życie w kraju, który nie prowadzi wojen, nie ma wojska, a temperatura jest zawsze przyjemna? Więc, będzie nudno? A czy było nudno przez ostatnie dwa lata? Chyba nie!

O czym będę pisał?

Co najbardziej przypadło Ci do gustu z moich tekstów? Może opuszczone miejsca i projekt #Stan_Nieustalony? To pomyśl ile takich miejsc odkryję dla Was w obu amerykach! Jeżeli bardziej interesuje Cię życie za granicą i przemyślenia emigranta, to również i tego nie zabraknie. W końcu będziemy zaczynać od zera w zupełnie obcym kraju! A co z podróżami? Ich z pewnością też nie zabraknie! Cała Ameryka południowa będzie dla nas sąsiadem, a odwiedziny w tych krajach od zawsze były moim marzeniem.

Kończę i jednocześnie witam Was w zupełnie nowym Cztery Kilo Obywatela Mniej. Mam na imię Piotr, po hiszpańsku Pedro i jestem blogerem.

koniec bloga

 

1 KOMENTARZ