Patrzysz na kalendarz i przecierasz oczy z niedowierzaniem. Widocznie musiało wydarzyć się coś magicznego, bo rzeczony kalendarz zgubił gdzieś kilka miesięcy! Przecież wczoraj był początek czerwca, a dziś widzisz wrzesień! Słońce coraz niżej przebiega po niebie, a jego promienie już nie grzeją tak, jak jeszcze kilka dni temu. Jakie czary zamieniły wiosnę w jesień? Czy ktoś pytał się o Twoje zdanie? Wzdychasz głośno, zastanawiając się co można robić w długie wieczory, które z pewnością nadejdą? I tu pojawiam się JA – cały na biało! Zdecydowanie można czytać książki! Albo blog podróżniczy 😉

Po pierwsze, żeby ułatwić Wam to czytanie i jednocześnie przekonać do ebooków, przygotowaliśmy jesienny foto konkurs z zacnymi nagrodami! Chociaż… Czytajcie dalej bo zdecydowanie warto!

Jesienny foto konkurs – czytaj ebooki!

Czym jest czytnik ebooków, chyba wyjaśniać nie trzeba. To jest po prostu prawdziwe „must have” dla każdego czytającego. Zapomnij o nowych iPhonach, czy innych elektronicznych nowinkach, których tak naprawdę zupełnie nie potrzebujesz. Jedyną rzeczą jaką musisz wymieniać, są książki na cyfrowej półce i spojrzenie na świat, które po każdej przeczytanej pozycji będzie coraz szersze.

Dziś mamy dla Was gorący towar prosto z „drukarni”, którego premiera odbędzie się dopiero 17 października 2018r. Thriller „Na Krawędzi” to powieść, w której Alex Brady zabiera nas w świat skomplikowanej ludzkiej psychiki. Podobno książka ta to połączenie „Lotu nad kukułczym gniazdem” i „Dziewczyny z pociągu”. Brzmi nieźle, co?

na-krawedzi_konkurs
Na Krawędzi, fot. muza.com.pl

Książka będzie dostępna w sklepach w cenie okładkowej 44,90zł, ale oto po raz kolejny pojawiam się JA – cały na biało! Mam dla Was, aż dwadzieścia cztery sztuki oryginalnych ebooków w zupełnie szalonej przedpremierze! Dodatkowo książki, dzięki uprzejmości publio.pl będą do pobrania zupełnie bezpłatnie ze strony wydawnictwa. Więc, to jest właśnie nasz jesienny foto konkurs!

Jesienny foto konkurs – pij Yerba Mate!

A co można sączyć czytając dobrą książkę? Pewnie wiele różnych trunków, jednak ja jako nowy fan Yerba Mate polecam właśnie to zielsko! Aby zachęcić Was do wejścia w ten poyerbany świat, w tym konkursie do wygrania są również cztery pakiety Yerba Mate o wartości 59,90zł każdy. Zestawy są wypasione, a oprócz samego suszu znajdziecie w nich również matero oraz bombillę. Jednym słowem kompletny zestaw, aby rozpocząć swoją przygodę z mate. Dzięki współpracy z YerbaMarket.com rozlosujemy cztery takie zestawy!

jesienny konkurs fotograficzny yerba mate
Zestaw Yerba Mate, fot. YerbaMarket.com

Zadanie konkursowe.

Ogółem, zadanie konkursowe jest proste jak konstrukcja cepa, a książki i zestawy Yerba Mate już są gotowe, więc z pewnością nie masz na co czekać!

🔻🔻🔻 Czytaj dalej…

7 KOMENTARZE