Poradnik w podróży – 9 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PODRÓŻY – darmowy Ebook

Ile to razy łapałem się w „terenie”, że jestem po prostu nieprzygotowany. Nie ściągnąłem mapy, nie zapisałem adresu knajpy do której chcemy iść, czy najbardziej kuriozalne – adresu hotelu w jakim mieszkamy. Niestety nie należę do osób pamiętających o wszystkim, a nawet jakby tak było to zawsze wydarzy się coś nieplanowanego. Gdyby tak były jakieś proste narzędzia, które ułatwią codzienne życie w podróży… Taki gotowy poradnik w podróży…

Poradnik w podróży.

Zebraliśmy kilka naprawdę działających i przydatnych narzędzi, które pomogą ci pamiętać o tym, o czym zazwyczaj nie pamiętasz. Tak oto oddaję w twoje wirtualne ręce nasz pierwszy poradnik w formie ebooka – Poradnik w podróży – 9 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PODRÓŻY. Jestem z niego naprawdę dumny, bo kosztował nas sporo pracy, ale wiem, że było warto. To co znajdziesz w tym opracowaniu nie jest może „odkryciem Ameryki”, ale z pewnością kilka razy miło Cię zaskoczy. Nawet jeżeli znasz większość z tych narzędzi to będzie to dobra okazja, aby przeprosić się z niektórymi z nich i odświeżyć sobie zasady ich działania.

Mam nadzieję, że wysiłek jaki włożyliśmy w przygotowanie tego opracowania nie pójdzie na marne. Skorzystasz z tych narzędzi i będziesz zwyczajnie, po ludzku – zadowolony. Jeśli tak będzie to zajrzyj do nas np. na Facebooka: https://www.facebook.com/CzteryKilo i skrobnij kilka słów opinii. Jeśli jednak uważasz, że opracowanie jest do d*py to też daj nam o tym znać. Następnym razem postaramy się jeszcze bardziej.

Wszyscy bardzo kochamy Facebooka, ale czasem w natłoku informacji niektóre fajne newsy nam umykają. Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie, dlatego zapraszamy do newslettera. Dostaniesz tylko majle z najważniejszymi wydarzeniami na 4kilo.pl. Żadnego spamu, Viagry, ani innych bzdur. Dodatkowo, zupełnie gratisowo dostaniesz link do pobrania naszego EBOOKA: Poradnik w podróży – 9 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PODRÓŻY. Musisz przyznać, że to całkiem dobry interes.

Poradnik w podróży ebook 9 narzedzi niezbednych w podrozy porady blog azja tajlandia
Zapisz się do newslettera i pobierz ebooka! | Poradnik w podróży


Skuter bez prawa jazdy?