Zanim jednak większość pokoi została w pełni wyposażona, stało się oczywiste, że projekt kolejowy i tym razem pozostanie jedynie w sferze marzeń. Prace przy budowie hotelu przerwano pozostawiając niedokończony budynek, który stojąc na poboczu przypomina o czymś bardzo ważnym. O tym, że w biznesie nie ma miejsca na romantyzm.

phuket opuszczony hotel atrakcje turystyczne puket
Główne wejście | wyspa Phuket
phuket opuszczony hotel phuket ceny puket tajlandia
Jeden z pokoi | Phuket Country Lodge
phuket opuszczony hotel phuket gdzie zobaczyc tajskie
Kluczy już nie ma | Phuket Country Lodge – wyspa Phuket

Plotki nadal żywe.

Opuszczony hotel Phuket Country Lodge nadal niewzruszenie stoi w tym samym miejscu, a plotki o rzekomej linii kolejowej nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Najnowsza wersja obiecuje ukończenie całości projektu do 2021r.

Cyrkla, wagi i miary
Do martwych użyj brył:
Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!
Adam Mickiewicz – Pieśń filaretów

A może znasz inną historię tego hotelu? Jeśli tak to koniecznie napisz i podziel się wiedzą!

phuket opuszczony hotel phuket porady blog tajlandia
Budynek powoli zarasta | Phuket Country Lodge
phuket opuszczony hotel phuket ceny noclegow zobacz tanio
Pokoje | Hotel Phuket Country Lodge

#StanNieustalony

Powyższy tekst i zdjęcia są częścią projektu #StanNieustalony, w którym to zwiedzam ciekawe opuszczone miejsca, aby uwiecznić je na zdjęciach.

11 KOMENTARZE

  1. Czasami historia w zależności od wypowiedzi miejscowych się zmienia. Jedni twierdzą, że przepychanki o teren jak wszędzie doprowadzają do ruin. Brak pozwoleń gdy wszystko jest całkowicie zrobione i cieszy się powodzeniem. Bo to miejsce doskonale nadaje się do czegość innego. A u wierzących łatwo wzbudzić fatum słowem *nawiedzony *i przypisać legendę. Nikt tu nie widział i nie zna tych co to spotkało. Tylko słowo *podobno*. Znamy to i u nas w kraju kiedy są przepychanki rywalizacji. A szkoda cudowny teren z otoczeniem. Wszystko zniszczone, wywiezione. Starszy pan mrugał okiem bo temat tabu. Czyli mamy inne historie ale sami wiebieramy co chcemy.