Jednak koniecznie muszę podkreślić fakt, że zwiedzanie tego miejsca jest niebezpieczne. To już nie są opuszczone domki, czy też opuszczony pałac, gdzie co najwyżej potkniesz się na schodach. To jest przemysłowa fabryka, której ząb czasu i mali szabrownicy nie oszczędzili. Chodzenie po konstrukcji, nawet po wyznaczonych ciągach komunikacyjnych może być niebezpieczne. Szczególnie, gdy zajęci fotografowaniem nie patrzymy pod nogi. W niektórych miejscach brakuje podestów, w innych barierek, a jeszcze w innych wszystko trzyma się na słowo honoru. Upadek z wysokości z pewnością skończy się śmiercią, a w najlepszym wypadku kalectwem. Sam nie jestem inny i w szpitalu bywałem zbyt wiele razy, dlatego proszę Was o jedno – nie pytajcie mnie o lokalizację – po prostu nie odpowiem.

opuszczona koparka odkrywkowa bagger 38
Opuszczona koparka jest niebezpieczna…

Opuszczona koparka przemysłowa – galeria zdjęć.

A teraz zapraszam do galerii zdjęć z tej wielkiej, opuszczonej koparki, bo przecież po to tu przyszliście! I przy okazji polecam zajrzeć na kanał Żądnego Przygód, z którym to miałem przyjemność zwiedzać to miejsce.

opuszczona koparka odkrywkowa bagger galeria zdjęć#StanNieustalony

Powyższy tekst i zdjęcia są częścią projektu #StanNieustalony, w którym to zwiedzam ciekawe opuszczone miejsca, aby uwiecznić je na zdjęciach.

1 KOMENTARZ