środa, Listopad 22Cztery Kilo Obywatela Mniej - felietony o życiu

9 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PODRÓŻY – darmowy Ebook

9 NARZĘDZI NIEZBĘDNYCH W PODRÓŻY – darmowy Ebook
5 Głosy: 4

Ile to razy łapałem się w „terenie”, że jestem po prostu nieprzygotowany. Nie ściągnąłem mapy, nie zapisałem adresu knajpy do której chcemy iść, czy najbardziej kuriozalne – adresu hotelu w jakim mieszkamy. Niestety nie należę do osób pamiętających o wszystkim, a nawet jakby tak było to zawsze wydarzy się coś nieplanowanego. Gdyby tak były jakieś proste narzędzia, które ułatwią codzienne życie w podróży…

Zebraliśmy kilka naprawdę działających i przydatnych narzędzi, które pomogą ci pamiętać o tym, o czym zazwyczaj nie pamiętasz. Tak oto oddaję w twoje wirtualne ręce nasz pierwszy poradnik w formie ebooka.

Mam nadzieję, że wysiłek jaki włożyliśmy w przygotowanie tego opracowania nie pójdzie na marne. Skorzystasz z tych narzędzi i będziesz zwyczajnie, po ludzku – zadowolony. Jeśli tak będzie to zajrzyj do nas np. na Facebooka: https://www.facebook.com/CzteryKilo i skrobnij kilka słów opinii. Jeśli jednak uważasz, że opracowanie jest do d*py to też daj nam o tym znać. Następnym razem postaramy się jeszcze bardziej.

Wszyscy bardzo kochamy Facebooka, ale czasem w natłoku informacji niektóre fajne newsy nam umykają. Chcemy być z Tobą w stałym kontakcie, dlatego zapraszamy do newslettera. Dostaniesz JEDNEGO majla miesięcznie z podsumowaniem naszych tekstów. Żadnego spamu, Viagry, ani innych bzdur. Dodatkowo, zupełnie gratisowo dostaniesz link do pobrania naszego EBOOKA!

ebook 9 narzedzi niezbednych w podrozy porady blog azja tajlandia
Zapisz się do newslettera i pobierz ebooka!

4kilo.pl
4kg
        
4kilo.pl
Żadnej Viagry, ani innych głupot. Raz w miesiącu dostaniesz majla z podsumowaniem naszych tekstów.
4kilo.pl
Ebook 4 Kilo
Ebook 4 Kilo